ATTIQ - odzież sportowa - Chabówka

  
  • Nazwa: ATTIQ - odzież sportowa
    Miasto: 34-720 Chabówka
    Adres: Chabówka 94a
    NIP: 7352250082
    REGON: 120611423
  • Firma może zaoferować
    Odzież do biegania męska -Odzież do biegania męska to połączenie funkcjonalności, komfortu i stylu, którego potrzebuje każdy biegacz – niezależnie od poziomu zaawansowania. Dobrze dobrane ubrania to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim wsparcie organizmu w trakcie wysiłku.
    Odzież rowerowa męska -Odzież rowerowa męska to nieodłączny element wyposażenia każdego pasjonata dwóch kółek – od amatorów weekendowych przejażdżek po zawodowych kolarzy. Dobrze dobrany strój zapewnia komfort, ochronę i aerodynamikę, które przekładają się na lepsze osiągi i przyjemność z jazdy.
    Odzież turystyczna męska -Odzież turystyczna męska to niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika wędrówek, górskich szlaków i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Właściwie dobrane ubrania gwarantują komfort, ochronę i funkcjonalność niezależnie od pogody czy terenu.
  • Działalność
    Branża:odzież rowerowa
    Typ:Działalność jednoosobowa

  • O kontakcie
    Strona WWW: https://attiq.net/
    e-mail: c wf ef7 b512 mb a17 s712 ta3 e071 r9 80 a0d tde8 t970 i75 q47 .9 pf l
    Telefon: 507 365 832

  • Firma w mediach społecznościowych
    Facebook: link
    Instagram: link

Marka Attiq to kwintesencja polskiego kunsztu i sportowej pasji. Jej kolekcje są projektowane z myślą o tych, którzy chcą czuć się swobodnie podczas każdej aktywności. Attiq oferuje odzież wykonaną z materiałów najwyższej klasy – lekkich, oddychających i odpornych na przetarcia. To ubrania, które pozwalają przekraczać własne granice i cieszyć się każdą chwilą w ruchu.

7 Dcf4 aa8 nda4 e88 29 m6 a0 j3 ą31 ec c3b hd a5df rc2 a6ab ke27 td6d ee3e r poglądowy, 88 adb9 ka tc60 u5 ae72 lcaf nc o9c ś2f4 ćf 5 df a9 n0 y3 ca h5dd 5 sc pa r25 a9c w8e5 dd69 ź w bazie CEIDG