Auto Złomowanie Warszawa -

 • Nazwa: Auto Złomowanie Warszawa
  Miasto: - -
  Adres: -
  NIP: -
  REGON: -
 • Firma może zaoferować
  Złomowanie i kasacja pojazdów Warszawa -Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem uszkodzonych i powypadkowych samochodów oraz ich kasacją i złomowaniem.
  Stacja demontażu pojazdów Warszawa -Autoryzowana stacja demontażu samochodów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.
  Skup samochodów Warszawa -Skupujemy auta uszkodzone, po wypadkach, po kolizjach, stare i zaniedbane, bez dokumentów i OC.
 • Działalność
  Branża:Stacja demontażu
  Typ:Spółka

 • O kontakcie
  Strona WWW: https://autozlomowanie.warszawa.pl
  e-mail: brak
  Telefon: brak

 • Firma w mediach społecznościowych

Złomowanie pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Masz zepsuty czy uszkodzony samochód w Warszawie i jej okolicach? Zadzwoń do nas – pomożemy Ci z jego zezłomowaniem. Nasza oferta to: szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania, szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy, traktujemy indywidualnie każdego klienta, dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny, auto odbieramy do złomowania własnym transportem.

a4a Da aead n0 e6 7a6 m3 af9 j569 ąc3f 7 cba h5e a3 ree a06 k5 t5d e0 r poglądowy, 12f af76 k519 t4 u2fa a4c l82b n605 o53 ś905 ć7 04 db9 aa62 na yef c9 h0 f7d s73 p8 r7ce af w5 deb4 ź w bazie CEIDG